Вадим Павлосюк

основний фотограф
Член Національної Спілки Фотохудожників України Завжди художник в серці. Я професійно займаюсь цим мистецтвом вже більше 15 років. Я не з тих фотографів які роблять багато кадрів, я ціную якість та досконалість кожного кадру.

Іван Лівандовський

головний відеооператор та режисер по монтажу
Професійний стаж у весільній відеоіндустрії понад 12 років. Надзвичайно комунікабельний та з великою відповідальність відноситься до побажань кожного із замовників. В плані весільного відео може надати послуги будь-якої складності зйомки, включаючи одно, двох, трьох, чи навіть чотирьох камерну відеозйомку у форматі FULL HD та 4К. Крім того забезпечить повний спектр додаткових послуг.

Олександр Наконечний

відеооператор
Усі важливі моменти, найменші дрібниці вашого святкового дня не залишаться поза увагою його камери. Навіть незначна деталь є важливою, яку необхідно "зловити" та передати усі її фарби. Оперативність та відданість своїй справі забезпечить якість вашого відео.

Давід Лімузин

автокортеж
Власний автопарк ексклюзивних лімузинів, один з найбільших та найсвіжіший в Україні! Окрім стандартних, 4 колесних, є авто 6 та 8-ми колесні. Є з великими люками та хіт сезону- з відкритими літніми майданчиками. Легко можем організувати кортеж з однакових лімузинів Хамер , Крайслер, Мерседеси G ти Sкласу, в поєднанні з аналогічними моделями в короткому виконанні ! Також присутній хороший вибір престижних авто Преміум Класу.

Віталій Коновалюк

Театр вогню "Аладдін"
Організовуємо професійне фаєр шоу на весілля, палаючі імена молодят, церемонію запалення серця з холодними фонтанами та піротехнічне шоу! Яскраво та ефектно

Alina Golas

Стиліст - візажист
Весільний, вечірні, святковий та буденний макіяж; телевізійний грим; чоловічий макіяж. Стиліст зачісок

Маша ікваПрокат

феєрверки
Виконання феєрверку (великі калібри, багато пострілів, декілька поверхів розрив салюту внебі та феєрверки з великим фронтом); Палаючі написи, логотипи, що ініціюються дистанційно; PROFI VIP салюти – мікс установки з професійними калібрами;

Дует DESSERT

Створити неповторну і казкову атмосферу будь-якого свята допомагає музика. Не дайте гостям сумувати і замовте музичний супровід для Вашої святкової події. Наш дует буде із задоволенням звучати і радувати гостей весілля, корпоративу, дня народження та будь-якого іншого свята чи навіть романтичної події пронизаної духом романтики.
ведуча, організатор, акторка, блогер Проведення різноманітних святкових подій. Інтелігентно